Sękocin-Las

ul. Słoneczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
985 000 PLN
Cena za m2
566,74 PLN
Powierzchnia działki
1 738 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
5147/3278/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana o pow. 1738 m2 w miejscowości Sękocin Las na granicy z Magdalenką

MPZP zezwala na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z towarzyszącymi usługami nieuciążliwymi 
Działka narożna, dłuższy bok przylega do ul. Słonecznej, krótszy bok (ok.25m) przylega do drogi gminnej utwardzonej.
Dodatkowo do działki przynależą 4 miejsca postojowe, pow. 50m2 (dzierżawa stała od Gminy) 

- na działce bardzo piękne wysokie sosny 

- działka jest odizolowana od ul. słonecznej pasem zieleni 

- media: woda miejska w ulicy , gaz w ulicy , prąd- jest przyłącze. 

- wymiary działki 75x25 m.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : Tereny zabudowy mieszkaniowe jednorodzinnej na działkach leśnych MNL. Zapisy w mpzp:
-  przeznaczenie podstawowe-zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna usytuowana w układzie wolno stojącym lub bliźniaczym na działkach leśnych,
-  przeznaczenie uzupełniające-garaże i budynki gospodarcze, zieleń, podwórza, ogrody przydomowe, urządzenia infrastruktury technicznej,
-  przeznaczenie dopuszczalne - towarzyszące usługi, wbudowane nie wymagające wprowadzenia ruchu transportu ponad 3.5t,

Na działce pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w istniejącej parcelacji plan ustala lokowanie jednego budynku mieszkalnego wolno stojącego (jednego segmentu bliźniaka) z jednym lokalem mieszkalnym; dopuszczając inwestowanie na połączonych działkach. 2. Plan ustala taki sposób inwestowania, aby na każdej działce budowlanej(w istniejącej parcelacji lub połączonej) zainwestowano maksymalnie 15% powierzchni działki jednak nie więcej niż 400m2 . 3. Plan ustala max wysokość zabudowy; 3 kondygnacje nadziemne nie więcej niż 12m dla budynków mieszkalnych, 1 kondygnacja nadziemna nie więcej niż 4.5m dla garaży i budynków gospodarczych. Plan postuluje dachy spadziste o równych połaciach. 4. Plan dopuszcza lokowanie wbudowanych usług towarzyszących pod warunkiem, że usługi zajmować będą nie więcej niż 30% powierzchni użytkowej budynku na działce.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).