Warszawa

Ursynów, Pieskowa Skała (Ursynów)

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 500 PLN
Cena za m2
58,64 PLN
Powierzchnia
162 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2021
Numer oferty
2821/3278/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy / gastronomiczny, o powierzchni 162 m2, na osiedlu Central Park Ursynów (ul.Pieskowa Skała). Lokal znajduje się na parterze w na nowym osiedlu (rok 2021), z witrynami i głównym wejściem od strony ulicy, dodatkowe osobne wyjście z lokalu na zaplecze. Wysokość pomieszczeń 3,7 m. Bardzo duże możliwości aranżacyjne. Lokal z przeznaczeniem na każdą działalność, pod względem infrastruktury lokal jest przystosowany do ciężkiej gastronomi (m.in. jest wyposażony w wentylację o szerokiej średnicy z wyciągami na dach, osobny system kanalizacji odtłuszczonej itd). Lokal w chwili obecnej stanowy jedną powierzchnię open space, jest bardzo ustawny. Polecamy!

Mapa

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).