Ożarów Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
850 000 PLN
Cena za m2
683,28 PLN
Powierzchnia działki
1 244 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
5146/3278/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka w Ożarowie Mazowieckim, o całkowitej powierzchni 1244 m2, w tym 189 m2 to działka drogowa prywatna (zapewniająca dostęp do drogi publicznej). Działka w części do zabudowy  o wymiarach przybliżonych 36 m x 28 m. Media: woda miejska, gaz, kanalizacja miejska, prąd. Na działce są budynki gospodarcze do wyburzenia lub generalnego remontu. Odległość od torów w linii prostej ok. 130 m. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i usługowe (symbol MU). Zapisy w miejscowym planie:
1) przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;
2) przeznaczenie towarzyszące: urządzenia budowlane, garaże, budynki gospodarcze, zieleń urządzona oraz obiekty małej architektury;
3) przeznaczenie dopuszczalne: drogi wewnętrzne, wbudowane usługi oraz usługi w oddzielnych budynkach.
4) na działce budowlanej ustala się:
a) minimalną powierzchnię biologicznie czynną – 40%,
b) minimalną intensywność zabudowy – 0,01,
c) maksymalną intensywność zabudowy – 1,2,
d) maksymalną wysokość zabudowy na 11 m, w tym:- dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych – 11 m,- dla budynków usługowych – 11 m,- dla budynków gospodarczych lub garaży – 4,5 m,

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny usług

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).