Wola Przypkowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 900 PLN
Powierzchnia
220 m2
Powierzchnia użytkowa
220 m2
Powierzchnia działki
800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2003

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom 220 m2 w Woli Przypkowskiej (pomiędzy Tarczynem, a Wólką Kosowską). W domu: duży salon, jadalnia , kuchnia , 3 ogromne sypialnie, dwie łazienki w tym dwa prysznice i wanna z hydromasażem, garaż, magazynek, ogród z domkiem dla dzieci, teren ogrodzony monitorowany ( kamery IP) alarm, Internet światłowodowy , ogrzewanie gazowe i kominkowe. ogrzewanie podłogowe w łazience. Dom jest dobrze ocieplony więc ekonomiczny w utrzymaniu . Podana cena NIE obejmuje opłaty za zużyty prąd, wodę, ogrzewanie, ścieki i Internet

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).