Michałowice-Wieś

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 000 PLN
Cena za m2
9 195,40 PLN
Powierzchnia
435 m2
Powierzchnia użytkowa
435 m2
Powierzchnia działki
1 527 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Rezydencja
Rok budowy
2016
Rynek
Wtórny
Numer oferty
6398/3278/ODS
Dom Sprzedaż Michałowice-Wieś
 

Opis nieruchomości

0 % PROWIZJI ! PROWIZJĘ POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY !!

Na sprzedaż luksusowa rezydencja znajdującą się nieopodal Warszawy, w okolicy Janek, w miejscowości Michałowice Wieś.

Dom o powierzchni 435 m2 składa się na parterze z przestronnego salonu o wysokości 6,5 m o pięknych wysokich oknach od podłogi do sufitu. Z salonu wychodzi się na taras i do ogrodu, który ma dostęp do linii brzegowej znajdującego się tam zbiornika wodnego.
Na parterze domu znajduje się też duża, oddzielna kuchnia, gabinet Pana domu, w którym został urządzony pokój klubowy oraz gabinet Pani domu. Ponad to na parterze jest też toaleta i garaż na trzy samochody.
Na pierwsze piętro domu prowadzą imponujące schody, pod którymi został zaprojektowany płytki basen z wodą w kolorze ciemnoniebieskim.
Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie. Jedna z nich to pokój rodziców z dwoma garderobami, oddzielnej dla Pani i Pana domu. Obok sypialni znajduje się duży pokój kąpielowy, wykończony w czarnym granicie.
Dwie pozostałe sypialnie to pokoje przeznaczone dla dzieci. Pomiędzy tymi pokojami została zaaranżowana jeszcze jedna łazienka.
Dom został wykończony najwyższej jakości materiałami. Podłogi i schody są wykończone w białym marmurze. W salonie znajduje się piękny kominek na drewno.
Dom zarządzany inteligentnym systemem elektronicznym, sterującym dostępem do domu, monitoringiem, światłem, ogrzewaniem itp.
Budynek znajduje się na działce o powierzchni 1500 m2. Dom ma ładny ogród z tarasem i dostęp do linii brzegowej zbiornika wodnego.
Na terenie ogrodu zaaranżowany został ogrodzony wybieg dla psów.

Parametry dodatkowe

  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).