Nadarzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 850 000 PLN
Cena za m2
5 068,49 PLN
Powierzchnia
365 m2
Powierzchnia użytkowa
365 m2
Powierzchnia działki
1 582 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2011
Rynek
Wtórny
Numer oferty
6302/3278/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom wolnostojący, położony w miejscowości Urzut pod Nadarzynem. Działka przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, w bliskiej okolicy do terenów leśnych. Media: ogrzewanie na piec gazowy, woda miejska, kanalizacja własna (kanalizacja miejska będzie doprowadzona w ciągu roku). Pojazd wyłożony kostką, ogrodzenie kute, brama wjazdowa i garażowa automatyczne. Bardzo starannie i stylowo wypielęgnowany ogród, na działce dodatkowo przygotowana instalacja do wykonania basenu. Dom wykończony w 2011 r.
Dachówka ceramiczna, nawadnianie ogrodu z własnego ujęcia wody, duży garaż na 4 auta (w chwili obecnej w części garażu jest wykonana spiżarnia, toteż w chwili obecnej jest miejsce na 2 auta).
Parter: Hall, salon 50 m z dużą otwartą kuchnią i z aneksem jadalnym, duże witryny okienne, wychodzące na taras, pokój 20 m, łazienka 8m, spiżarnia 5m, kotłownia z pralnią 5m. Piętro: Przedpokój, 2 pokoje (ze skosami, w tej chwili zabudowane i przekształcone w garderoby - możliwość powrotu do funkcji sypialni/gabinetu), sypialnia małżeńska 59m, gabinet z wyjściem na balkon, kolejny pokój (przejście z gabinetu), łazienka 10m, łazienka 5m, pomieszczenie gospodarcze.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Mapa

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).