Janki

Falenty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 900 PLN
Cena za m2
27,50 PLN
Powierzchnia
360 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
2583/3278/OOW

Opis nieruchomości

Lokalizacja: Falenty k. Janek. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-biurowa zo łącznej powierzchni 360m2 w dwóch poziomach (parter i piętro z windą towarową), każdy poziom po 180 m2, winda towarowa, do lokalu są trzy wejścia.
Część dolna to dwa duże gabinety, dwa małe gabinety, kuchnia, łazienka z prysznicem, dwa pomieszczenia magazynowe w jednym znajduje się zamontowana siła. Część górna duża otwarta powierzchnia, łazienka, oraz dwa pomieszczenia magazynowe, dodatkowe wejście boczne na piętro.
Do lokalu zamontowane są dwa podliczniki prądowe, podlicznik gazowy, kanalizacja.
Ogrzewanie dolnej części gazowe, piętro elektryczne zamontowane grzejniki z termostatami.

Posesja ogrodzona i dobrze oświetlona. Miejsca parkingowe.Wygodny dojazd przez samochody typu TIR, duży plac manewrowy.

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).