Wólka Kosowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
9,52 PLN
Powierzchnia
210 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Magazynowe, Handlowo/Usługowe, Inne, Inne
Numer oferty
2463/3278/OOW

Opis nieruchomości

W bardzo dobrej lokalizacji 1km od centrów handlowych Wólki Kosowskiej przy drodze asfaltowej do wynajęcia obiekt murowany na cele magazynowe lub produkcyjne. Obiekt posiada alarm (wewnętrzny i zewnętrzny) i monitoring kamer placu manewrowego wraz z bramą wjazdową na ten plac. Brama wjazdowa na plac na pilota dla każdego najemcy Brama wejściowa do obiektu o wymiarach 3m x 3m, duży i ogrodzony plac manewrowy, wylewka betonowa, strop, media: prąd, wysokość: 4,3-5,5m.
W przypadku wynajmu na cele produkcyjne, istnieje możliwość powiększenia przydziału mocy do 80kW, oraz doprowadzenia pozostałych mediów (woda, gaz). Ponadto można wynająć dodatkową powierzchnie socjalną na terenie obiektu.
Polecam.
www.e-development.pl

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).