Łazy

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 900 000 PLN
Cena za m2
1 900 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne, Biurowe, Handlowo/Usługowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Magazynowe, Medyczne, Gastronomiczne, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Rok budowy
1970
Numer oferty
238/3278/OOS

Opis nieruchomości

0% prowizji! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel!
Loklizacja w Łazach k. Janek i Wólki Kosowskiej. Działka 11900 m2.
Obiekt 1000 m2 : hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurowo-mieszkalną. Obiekt na działce (objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- status działki usługowo-mieszkaniowej). Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja miejska. Opis obiektu: podjazd wyłożony kostką, od frontu znajduje się część biurow-mieszkalna 300 m2 (5 pokoi, 2 łazienki, aneks kuchenny (może stanowić 2 niezależne mieszkania), sufit podwieszany biurowy, wysokość pomieszczeń 2,7 m, na podłodze terakota, ogrzewanie na piec gazowy. Część magazynowo-produkcyjna jest w jednej bryle z częścią biurowo-mieszkalną: 700 m2, ogrzewanie, duży przydział mocy, wysokość pomieszczeń od 5 do 7 m, jedna brama duża o wys. 3,5 m + wejścia osobowe, pomieszczenia socjalne. Rok budowy 1970 r. Wymiary działki : szer. 35 m x 340 m.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).