Warszawa

Ochota, ul. Pandy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
58 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2005
Numer oferty
2901/3278/OMW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu vis a vis Parku Szczęśliwickiego, przy ul. Pandy. Ochrona fizyczna na terenie osiedla. W cenie już wliczona opłata administracyjna. Na terenie zamkniętym osiedlowym jest bardzo dużo zewnętrznych miejsc parkingowych. Jest natomiast możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca parkingowego w garażu podziemnym (200 zł/mies.). Dodatkowe opłaty: prąd i gaz (kuchenka gazowa) w/g.  faktur. Rozkład: przedpokój, duży salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka. Możliwość wynajęcia mieszkania bez mebli lub z meblami. 

Parametry dodatkowe

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).