Warszawa

Śródmieście, ul. Tamka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 299 PLN
Powierzchnia
40 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1955
Numer oferty
2672/3278/OMW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia umeblkowane mieszkanie w bliskim sąsiedztwie Akademii Sztuk Pięknych, Centrum Nauki Kopernik czy Biblioteki UW.
Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki. Położone na III piętrze (bez windy).
Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt AGD: duża lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka gazowa, okap, w łazience pralka,
Ogrzewanie miejskie, woda i prąd wg liczników. Cały teren jest ogrodzony oraz objęty monitoringiem, automatyczna brama otwierana pilotem. Możliwość parkowania na terenie zamkniętego osiedla w miejscach ogólnodostępnych,

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).