Warszawa

Ochota, Aleje Jerozolimskie, 2 balkony

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
104 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
6
Liczba pięter
12
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2005
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Numer oferty
2550/3278/OMW

Opis nieruchomości

Mieszkanie 104 m2, umeblowane i wyposażone, rozkładowe, z 2 balkonami z panoramicznym widokiem na Warszawę. Przedpokój stanowiący hall rekreacyjny, salon (z własną łazienką i z wyjściem na balkon), 3 sypialnie (pokoje rozkładowe), osobna kuchnia (widna), kolejna łazienka. W mieszkaniu 2 balkony. Na podłodze deska barlinecka. Miejsce w parkingu podziemnym dodatkowo płatne.
Zapraszamy na wirtualny spacer na naszej firmowej stronie
https://roundme.com/embed/234388/668938

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 2
  • Typ balkonów: Klasyczny

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).