Lesznowola

Nowa Iwiczna Piaseczno

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
4 255,32 PLN
Powierzchnia
94 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2000
Numer oferty
3900/3278/OMS

Opis nieruchomości

0 % PROWIZJI ! Kupujący nie płaci prowizji!!!
Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o pow. 94 m2 w Nowej Iwicznej w gm. Lesznowola w odległości około 2 km od Piaseczna. Mieszkanie bardzo ładne, przestronne znajduje się w dwupiętrowym domu mieszkalnym na zamkniętym osiedlu. Na I-wszym poziomie znajduje się duża sypialnia(ponad 20m2) oraz mniejsza łazienka z prysznicem. Wyższy poziom zajmuje większa część mieszkania, która zaaranżowana jest na zasadzie open-space otwarta kuchnia połączona z jadalnią oraz duży salonem; większa łazienka z wanną oraz jeszcze jedna oddzielna sypialnia. Mieszkanie jest wysokie w najwyższym punkcie ma 6m wysokości, stwarza zatem możliwość dobudowania antresoli lub po prostu przydatnych schowków. Na osiedle składają się dwa domy otoczone ogródkami oraz terenem wspólnym, odsunięte od ulicy. Całość otacza bezpieczne ogrodzenie, wewnątrz znajdują się miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz teren zabaw dla dzieci. Sąsiedztwo to głównie młodzi ludzie, którzy zapewnią miłą, przyjazna atmosferę. Okolica doskonale przystosowana jest dla każdego mieszkańca tuż obok znajdują się sklepy, poczta, apteki, szkoła, przedszkola i żłobki, przychodnia, biblioteka; niedaleko jest autobus i stacja PKP. Miejscem parkingowe oraz ogrodzony ogródek do własnego użytku w cenie. Do dyspozycji lokatorów mieszkania jest piwnica, miejsce parkingowe oraz osobny zadrzewiony ogródek około 400m2.
www.e-development.pl

Mapa

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).