Warszawa

Włochy, ul. Bakalarska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
665 000 PLN
Cena za m2
9 366,20 PLN
Powierzchnia
71 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
5
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2017
Czynsz administracyjny
800 PLN
Numer oferty
3681/3278/OMS

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI.
Na sprzedaż mieszkanie o pow. 71m2 w apartamentowcu przy ul. Bakalarskiej na granicy Włoch i Ochoty. Mieszkanie jest wykończone, gotowe do wprowadzenia.
Rozkład:
- pokoju z kuchnią ( aneks kuchenny z IKEA, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka, pochłaniacz)
- 2 pokoje nie zależne
- 2 garderoby
- łazienka
- balkon na który można wyjść z każdego pokoju
- dwa miejsca postojowe z czego jedno przerobiono na piwnice.
Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta i nie tylko bez jakichkolwiek korków niezależnie od pory dnia. Dookoła budynku jest niska zabudowa jednorodzinna. Czynsz administracyjny dla mieszkania wynosi 800 zł.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).