Warszawa

Ursynów, ul. Andrzeja Romockiego „Morro"

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
594 261,85 PLN
Cena za m2
8 515 PLN
Powierzchnia
69,79 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Liczba pięter
10
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Numer oferty
3490/3278/OMS

Opis nieruchomości

Kupujący nie płaci prowizji!!
Na sprzedaż mieszkanie najstarszej części Ursynowa przy al. Jana Rodowicza „Anody”, pośród niewysokiej zabudowy i okazałej zieleni.Mieszkanie w sąsiedztwie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na nowym Osiedlu URSYNOVIA.
Rozkład mieszkania:
- hol,
- kuchnia,
- salon,
- 2x sypialnia,
- łazienka,
- wc,
- taras.
Osiedle URSYNOVIA tworzą dwa budynki o zróżnicowanej wysokości – od 5 do 10 pięter. Architektoniczny wyraz projektowanego zespołu budynków opiera się na operowaniu prostymi, geometrycznymi formami.
Ciekawą formę budynków podkreślą kolorystyka i faktura materiałów: kompozycja różnych rodzajów szkła, płyty kamienne elewacyjne, tynk biały i boniowany w kolorze szarym oraz wysokiej jakości płyty drewnopodobne. Dbając o zielone oblicze Ursynowa, na dziedzińcu zaaranżowaliśmy przestrzeń rekreacyjną z miejscami do wypoczynku i placem zabaw oraz kompozycją różnych gatunków drzew i krzewów, pnączy, traw ozdobnych i kwiatów. Wszystko to sprzyjać będzie spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.
Inwestycja Ursynovia znajduje się na Ursynowie Północnym, ul. Związku Walki Młodych 12c (8,1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..
Inwestycja Ursynovia jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 183 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Lokalizacja
• Inwestycja położona w najstarszej części Ursynowa "Stokłosy"
• 5 minut do stacji metra Stokłosy
• Rozbudowana komunikacja miejska i drogowa
• Liczne sklepy i centra handlowo-rozrywkowe
• Ośrodki sportowe, baseny, kluby fitness
• Szkoły i przedszkola oraz bliskość pływalni i SGGW
• Tereny zielone, ścieżki rowerowe i trasy do joggingu
Opis Inwestycji
• Przestronne, nowoczesne mieszkania
• Przydomowe ogródki do mieszkań na parterze - w cenie mieszkania
• 72 komórki lokatorskie
• Niepowtarzalny widok z wyższych pięter
• Starannie zaprojektowana zieleń
• Lokale usługowe w parterze budynku

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \\\"Asean-Development\\\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).