Wólka Kosowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
191 880 PLN
Cena za m2
3 690 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Numer oferty
3903/3278/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkania na parterze w Wólce Kosowskiej przy nowo powstałej ul. Gruszkowej (wjazd od ul. Nadrzecznej).
Wysoki standard:
- wysokie okna typu fen fenetre (2 m wys.),
- wygodne i odpowiednio wykończone klatki schodowe,
- wysokie lokale (od 2,7 - 3 m wys.),
- odpowiednie parametry docieplenia, izolacji, systemów wentylacji i ogrzewania.
Lokale mieszkalne są przystosowane zarówno do zamieszkania jak i do wynajmu. Opcjonalnie mogą być zakupione i amortyzowane w ramach działalności gospodarczej jak również jako mieszkania prywatne. Istnieje możliwość własnej aranżacji lokali (1-3 pokoi, kuchnia lub aneks kuchenny, łazienka, opcjonalnie - garderoba). Lokale usługowe i mieszkalne na parterze posiadają niezależne, dodatkowe wejścia z zewnątrz oraz opcję własnego ogrodu z bezpośrednim wyjściem (drzwi balkonowe). Na terenie inwestycji będą utwardzone parkingi i ścieżki, zieleń - trawniki i nasadzenia, ogródek dla dzieci, ogrodzenie terenu, brama wjazdowa, monitoring. Podawane ceny są w kwotami brutto, zawierają koszt indywidualnej aranżacji pomieszczeń, nie zawierają kosztu zakupu miejsca parkingowego (z wyłączeniem okresowych promocji), nie zawierają kosztu zakupu ogródka.

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Mobile:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).