Wólka Kosowska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
249 247,20 PLN
Cena za m2
4 920 PLN
Powierzchnia
50,66 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2017
Stan nieruchomości
Do wykończenia
Numer oferty
3904/3278/OMS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkania na drugim piętrze w Wólce Kosowskiej przy nowo powstałej ul. Gruszkowej (wjazd od ul. Nadrzecznej).
Mieszkania o pow. 48 m2 - 64 m2.
Wysoki standard:
- wysokie okna typu fen fenetre (2 m wys.),
- wygodne i odpowiednio wykończone klatki schodowe,
- wysokie lokale (od 2,7 - 3 m wys.),
- odpowiednie parametry docieplenia, izolacji, systemów wentylacji i ogrzewania.
Lokale mieszkalne są przystosowane zarówno do zamieszkania jak i do wynajmu. Opcjonalnie mogą być zakupione i amortyzowane w ramach działalności gospodarczej jak również jako mieszkania prywatne. Istnieje możliwość własnej aranżacji lokali (1-3 pokoi, kuchnia lub aneks kuchenny, łazienka, opcjonalnie - garderoba). Lokale usługowe i mieszkalne na parterze posiadają niezależne, dodatkowe wejścia z zewnątrz oraz opcję własnego ogrodu z bezpośrednim wyjściem (drzwi balkonowe). Na terenie inwestycji będą utwardzone parkingi i ścieżki, zieleń - trawniki i nasadzenia, ogródek dla dzieci, ogrodzenie terenu, brama wjazdowa, monitoring. Podawane ceny są w kwotami brutto, zawierają koszt indywidualnej aranżacji pomieszczeń, nie zawierają kosztu zakupu miejsca parkingowego (z wyłączeniem okresowych promocji), nie zawierają kosztu zakupu ogródka.

Parametry dodatkowe

  • Typ balkonów: Brak
  • Cena za garaż: 15 000 PLN
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Zabudowa niska, Kościół, Żłobek, Bar, Bank, Szkoła, Sklep, Przedszkole, Restauracja, Apteka
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Mobile:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).