Janki

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
6 500 PLN
Cena za m2
15,55 PLN
Powierzchnia
418 m2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Numer oferty
2728/3278/OLW

Opis nieruchomości

Wynajmujący nie płaci prowizji! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel.
Do wynajęcia dwupiętrowy lokal biurowo-handlowy w Jankach. Lokal w części ok. 314 m2 jest zlokalizowany na I piętrze (obecnie powierzchnia open space, możliwość rearanżacji i podziału na pomieszczenia), część recepcyjna i socjalna (ok. 94 m2: 2 łazienki, szatnia, jadalnia, serwerownia, pomieszczenie gospodarcze.) znajduje się na parterze. Lokal jest częścią dużej hali biurowo-magazynowej w Jankach. Duży plac parkingowy.
Posadzka żywiczna – niepyląca, przy bramie o podwyższonej przyczepności. Standard wykończenia na bardzo wysokim poziomie Klatka schodowa, powierzchnia biurowa oraz socjalno-sanitarna wyłożone gresem polerowanym. Balustrady ze stali nierdzewnej satynowej. Stolarka okienna aluminiowa. Parapety okienne z konglomeratu kamiennego typu Polare. Tynki gipsowe wzmacniane. Sufity podwieszane w części biurowej, socjalnej i sanitarnej.

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Mobile:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).