Warszawa

Wilanów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
945 000 PLN
Cena za m2
15 000 PLN
Powierzchnia
63 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Numer oferty
744/3278/OLS

Opis nieruchomości

Kupujący nie płaci prowizji!
Lokal usługowy, w Miasteczku Wilanów, przeznaczony m.in na gastronomię, usługi, parter w nowym, oddanym w 2014 r. budynku (w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej Galerii Wilanów). Witryny z zewnątrz. Wysokość pomieszczeń 3,4 m. Lokal w chwili obecnej jest wykończony i przystosowany pod działalność gastronomiczną, podłoga przemysłowa zmywalna, wykonane ściany działowe z możliwością łatwej rearanżacji. Lokal jest równiez po odbiorze SANEPID w zakresie gastronomii, wykonane są wyciągi i system wentylacyjny, a także węzły sanitarne. Uwaga: do ceny należy doliczyć podatek VAT 23% (sprzedającym jest spółka).

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).