Pruszków

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 200 000 PLN
Cena za m2
6 567,16 PLN
Powierzchnia
335 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Rynek
Wtórny
Numer oferty
733/3278/OLS

Opis nieruchomości

Lokal na sprzedaż w centrum Pruszkowa, o pow.335m2, na parterze. Lokal z przeznaczeniem pod bank, pocztę, urząd, instytucję, biura, usługi dla zdrowia z możliwością przekształcenia pod sklep oraz inne. Wejście od frontu, przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz wejście od tyłu (zaplecze) przystosowane do odbierania dostaw itp. Dookoła lokale usługowe, za budynkiem nowoczesne osiedle mieszkaniowe z 3 tysiącami mieszkańców. Powierzchnia lokalu to 335m2. Możliwość wydzielenia ponad 200 metrów open space lub więcej w zależności od potrzeb. Lokal posiada garaż na 2 samochody, 7 miejsc parkingowych od frontu oraz parking z tyłu ok. 20 miejsc ogólnodostępnych. Drugi garaż przerobiony został na pomieszczenie magazynowe.
Trzy przykładowe opcje wydzielenia open space:
Wariant I - 240 m² open space + zaplecze
Wariant II - 207 m² open space + zaplecze
Wariant III - 132 m² open space + zaplecze + dwa pomieszczenia (20 m² oraz 38 m²)
8 witryn od frontu ulicy. Szyby P4, wzmocniona antywłamaniowo podłoga sufit przy wejściu dostosowany do ustawienia wrzutni nocnej bankomatu, paczkomatu itp. Możliwość zainstalowania banerów nad witrynami.
Lokal wyposażony w: klimatyzację z funkcją ogrzewania(oddzielną dla każdego pomieszczenia), system monitoringu z nagrywaniem połączonego z ochroną, ogrzewanie centralne, kanalizację, sieć internetową.

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Mobile:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).