Warszawa

Mokotów, Na każdą działaność

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
2 660 000 PLN
Cena za m2
14 000 PLN
Powierzchnia
190 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Medyczne, Gastronomiczne, Inne, Inne
Rynek
Wtórny
Numer oferty
721/3278/OLS

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż lokal o pow. 189,77 m2, pod praktycznie każdą działalność, na Górnym Mokotowie. lokal posiada własna księgę wieczystą (prawo własności). Lokal w tej chwili użytkowany jako restauracja (tzw. "ciężka gastronomia" - posiada całą instalację wyciągową - wentylacyjną, wyposażenie kuchni z wyciągami, spełniający wszystkie normy sanepid i sprzedaży alkoholu). Ze względu na kształt oraz 3 niezależne wejścia od ulicy, może być podzielony przez przyszłego właściciela na 2 mniejsze lokale (np. 60 m2 oraz 130 m2). Lokal posiada witryny od ulicy - duży ruch pieszy, szerokość od ulicy ok. 40 m. Wysokość pomieszczeń 3,2 m. 3 osobne wejścia od ulicy. Do lokalu przylega od ulicy ogródek o pow. ok. 200 m2, wykorzystywany jako ogródek restauracyjny. Lokal składa się w chwili obecnej z: sali restauracyjnej z własnym wejściem, po jednej stronie zaplecze biurowe i łazienka ( z własnym wejściem - możliwość wydzielenia tej części i wynajmowania jako osobny lokal o pow. ok. 60 m2), po drugiej stronie WC damskie i męskie oraz hol (także z własnym wejściem od zewnątrz), z tyłu za salą restauracyjną jest zaplecze kuchni (dużej, z dużym wyciągiem i całym sprzętem gastronomicznym, zaplecze na chłodnię). media: miejskie, jest gaz. czynsz administracyjny do Wspólnoty Mieszkaniowej ok. 2400 zł / mies.

Mapa

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
Email:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).