Łazy

okolice ul. Podleśnej i ul. Jasnej

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
600 000 PLN
Cena za m2
480,38 PLN
Powierzchnia działki
1 249 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
5143/3278/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka w Łazach, w okolicy ul. Podleśnej i ul. Jasnej. W bezpośrednim sąsiedztwie Magdalenki. Działka jest w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych.  Działka wchodzi w skład kameralnego zamkniętego osiedla.  Media: bezpośrednio na działce: gaz, prąd, i woda miejska. Kanalizacja miejska w bezpośredniej granicy działki. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne (symbol MN). Postanowienia planu: max. powierzchnia zabudowy 40%, , max. wysokość zabudowy 12 m. Polecamy!

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).