Walendów

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
350 m2
Powierzchnia użytkowa
320 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2012
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Walendia (Walendów k. Nadarzyna), w sąsiedztwie Lasu Sękocińskiego. Dom wykończony dopiero w 2016 roku, z wykorzystaniem najlepszych materiałów, w bardzo wysokim standardzie. Ogród zagospodarowany, garaż w bryle domu na 2 auta. Parter: hall, duży salon stanowiący bardzo dużą powierzchnię open space (wraz z dużą ścianą telewizyjną), ankes jadalny, kuchnia osobna (otwarta, z wyspą), spiżarnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową. Schody obłożone litym drewnem. Piętro: 4 sypialnie (pokoje rozkładowe), łazienka z wanną. Na podłodze marmur, drewno egzotyczne, w pokojach sufity podwieszane oraz wysokiej klasy oświetlenie, na ścianach stiuk.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Teren strzeżony: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).