Warszawa

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 900 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Powierzchnia działki
400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Typ domu
Szeregowy
Rok budowy
2000
Rynek
Wtórny

Opis nieruchomości

Segment zlokalizowany na osiedlu zamkniętym, w dzielnicy Ochota - Szczęśliwice. Ogródek zagospodarowany. Media miejskie, ogrzewanie na piec gazowy. Parter: przedpokój, salon, kuchnia osobna , otwarta na jadalnię.  Półpiętro : duży pokój, łazienka.  Piętro: 3 pokoje, łazienka. Balkon. Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, garaż.
Garaż w bryle domu + możliwość parkowania na podjeździe. 

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).