Magdalenka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
25 000 PLN
Powierzchnia
1 500 m2
Powierzchnia użytkowa
1 500 m2
Powierzchnia działki
3 700 m2
Liczba pokoi
15
Liczba pięter
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1997
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia rezydencja w Magdalence!!
Rezydencja w Magdalence. Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej, Starej Magdalence. Dom wolnostojący, skłąda się z dwóch niezależnych części, połączonych ze sobą łącznikiem. Dom stoi na podwyższeniu, na zagospodarowanej działce, prośniętej starodrzewiem, w ogódku oczko wodne, schody zewnętrzne i działka oświetlona. Okan : stolarka drewniana, parapety marmurowe, założone automatyczne rolety antywałamiowe, na podłodze marmur, granit. Kaltki schodowe marmurowe. Media: ogzrewanie gazowe, kanalizacja własna, woda własna (możliwość podłączenia do miejskiej). Garaż w bryle domu na 3 auta. W pierszej części domu duży basen kryty połączony z pom. rekreacyjnym + 2 łazienki, sauna, pom. gospodarcze, przejście do części mieszkalnej: Parter: Przedpokój, duży salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia osobna. Piętro: przedpokój, łazienka, 3 sypialnie + czwarta sypialnia młążeńska (z własną łazienką). Dom całkowicie podpiwniczony, w piwnicy w pierszej części: 2 pokoje mieszkalne, kotłownia, WC. Druga część domu: Parter: salon, pom. gospodarcze. Pietro: pokoj z garderobą, łązienka. Przyziemie: kuchnia, łązienka, wyjście na ogród.
Umowa długoterminowa.
Polecam!

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).