Raszyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 100 000 PLN
Cena za m2
5 048,08 PLN
Powierzchnia
416 m2
Powierzchnia użytkowa
276 m2
Powierzchnia działki
2 040 m2
Liczba pokoi
7
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2006
Rynek
Wtórny
Numer oferty
6335/3278/ODS

Opis nieruchomości

Dom w Raszynie, działka o powierzchni 2040m2, zagospodarowana, prośnieta drzewami i krzewami ozdobnymi, oczko wodne zarybione, trzy skalniaki pełne drzew iglastych ozdobnych i innych, całość podlewania z odrębnej studni automatyczna przy zastosowaniu zraszaczy naziemnych i rurek podziemnych, sterowana specjalnym programem. Dom o powierzcni 276 m2 + 40 m2 garaż + 100 m2 budynek gospodarczo-mieszkalny.
Dom typu bungalow składający się z 6 sypialni, Salonu, Kuchni, 4 łazienek. Pomieszczenia na strychu do wykorzystania gospodarczego. Garaż wolnostojący na 2 samochody około 40m2 i małe techniczne pomieszczenie z umywalką ciepła i zimna woda. Dom zbudowany z bardzo solidnych materiałów: cegła ceramiczna i klinkierowa wewnątrz styropian 100mm na zewnąrrz tynki ocieplające ponownie styropian 100mm warstwa tynku szlachetnego i siatka klejowa z kolorystyką.Pokrycie dachówką ceramiczną konserwowaną szkliwioną. Ogrzewanie podłogowe i grzejnikowe wodne z węzła cieplnego gazowego.Kanalizacja i woda również miejska z ujęć studni głębokościowych. Podłogi płyty granitowo terrakotowe oraz panele drewniane w sypialniach.Szafy wbudowane w sypialni i w korytarzach i w holu. Klimatyzacja salon i sypialnie na górze, kuchnia w pełni zabudowana i wyposażona,jest zamontowany filrtrujący wodę układ. Kuchnia indukcyjna. Zmywarka w zabudowie, lodówka w zabudowie całość podświetlona.Szafki wiszące i stojące łącznie 26 szt.

Oprócz 276 m2 domu i 40 m2 garażu na posesji jest posadowiony dodatkowo budynek 100m2 z łazienką, z trzema wjazdami samochodowymi, podłoga terakota, budynek w tej samej elewacji co dom mieszkalny. Do adaptacji na cele mieszkaniowe. Ogrodzenie z cegły klinkierowej na fundamencie zbrojonym przęsła metalowe stylowe, brama automatyczna, furtka zadaszona przed i nad wejściem, wjazd z kostki "Bauma" w kolorze grafitowo czerwonym.
Dom wyjątkowo solidnie zbudowany, atrakcyjna i cicha lokalizacja w Raszynie.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).