Warszawa

Włochy, Skromna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
8 690,48 PLN
Powierzchnia
168 m2
Powierzchnia użytkowa
169 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
3
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Segment środkowy
Rok budowy
2020
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
2
Usytuowanie garażu
Pod budynkiem
Numer oferty
6211/3278/ODS

Opis nieruchomości

Oferta bezpośrednio od dewelopera: www.portskromna.pl
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją: Port Skromna to kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Skromnej w Warszawie (dzielnica Włochy). Osiedle składa się z 2 budynków wielorodzinnych o zabudowie segmentowej. W sumie Port Skromna zawiera 7 segmentów (lokali mieszkalnych) o powierzchni od 168 m2 do 217 m2. Budowa klasie premium.
Lokale oddajemy Klientom w stanie deweloperskim.

- Każdy segment składa się z 4 kondygnacji: parter, piętro, poddasze użytkowe, zadaszona antresola z wyjściem na taras.
- Dla każdego segmentu ogródek wyłącznego użytkowania.
- Pod budynkami do dyspozycji mieszkańców osiedlowy garaż podziemny (poziom -1). Cena za 2 miejsca parkingowe (tzw. miejsca rodzinne): 70 000 zł.
- Na ostatnim piętrze każdy segment posiada będzie antresolę z wyjściem na taras.

....................
Rozkład pomieszczeń:
Parter: Hol, WC, kuchnia, salon .
Piętro I: Przedpokój, 2 łazienki, garderoba lub gabinet, 2 pokoje. Wszystkie pomieszczenia rozkładowe.
Piętro II: Poddasze użytkowe z pełną funkcją mieszkalną (wydzielona jest także toaleta), do własnej aranżacji przez Klienta.
Antresola: Pełnoprawne piętro z wyjściem na taras
..................
Domy są budowane w klasie premium, z dbałością o wysoki standard materiałów. Podstawowe dane:
Technologia żelbetowa. Materiał: ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych Porotherm, pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową. Elewacja wykonana będzie jako Bezspoinowy System Ociepleń, izolacja termiczna polistyren ekspandowany (styropian) grafitowy gr. 16cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,038 W/mK, tynk silikonowo-silikatowy, oraz tynk dekoracyjny żywiczny. Między oknami wstawione wstawki dekoracyjne ocieplone wełną, pokryte okładziną HPL lub włókno-cementową i/lub stalowe panele lub tynk silikatowo-silikonowy. Okna trzyszybowe o podwyższonych parametrach akustycznych, na całym parterze okna antywłamaniowe.
Media: ogrzewanie na piec gazowy renomowanej firmy Viessmann, woda i kanalizacja miejskie. Budowane segmenty będą ekonomiczne w użytkowaniu – segmenty będą wyposażone dodatkowo w system rekuperacji oraz w kolektory słoneczne na dachu.

Lokalizacja i otoczenie.

Doskonałe położenie osiedla: pomiędzy ulicami Łopuszańską, Aleją Krakowską oraz Alejami Jerozolimskimi pozwala na szybki dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Łopuszańska 22 a także popularny Park Szczęśliwicki.
Osiedle znajduje się w dyskretnej uliczce – ul. Skromna (dzielnica Włochy), w doskonale skomunikowanej części Włoch. W sąsiedztwie dominuje niska zabudowa mieszkaniowa, a kameralność osiedla zapewnia poczucie prywatności w samym sercu miasta.
W otoczeniu inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura socjalno-bytowa. W pobliżu osiedla w promieniu 1 km znajduje się Społeczne Gimnazjum Startowa, Przedszkole nr 78, Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza, Meridian International Schools, a także kilkadziesiąt innych prywatnych placówek edukacyjnych.
Komunikacja
W pobliżu osiedla w odległości zaledwie 200 m znajdują przystanki autobusowe, 3 linie tramwajowe, a od ścisłego centrum Warszawy dzieli nas tylko 6 km.
W odległości ok. 1,5 km znajduje się stacja WKD Raków.

Zapraszamy do kontaktu, ze względu na trwającą budowę (względy bezpieczeństwa) możliwość wejścia na teren inwestycji tylko za uprzednim uzgodnionym terminem spotkania.
Kontakt: Karol Hoang, tel. 666908999

Parametry dodatkowe

 • Dach: Dachówka ceramiczna
 • Typ okien: Antywłamaniowe, PCV, PCV
 • Liczba tarasów: 1
 • Ogród: Tak
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Gaz: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Solary: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Solar, Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe
 • Rekuperator: Tak

Mapa

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).