Łazy

Marysin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
6 333,33 PLN
Powierzchnia
150 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Powierzchnia działki
500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
2
Typ domu
Bliźniak
Rok budowy
2022
Numer oferty
6370/3278/ODS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż połówka bliźniaka w stanie deweloperskim, w Marysinie k. Łaz (gmina Lesznowola). Media: kanalizacja miejska, woda miejska, ogrzewanie na piec gazowy. We wszystkich pomieszczeniach zainstalowany system rekuperacji ciepła. W salonie przygotowane podłączenia pod klimatyzację. Dom jest również przygotowany do zainstalowania systemu fotowoltaiki i pompy ciepła. Ogrzewanie podłogowe na całym parterze, a także w części piętra (przedpokój, łazienka, garderoba). Ocieplenie: 15 cm styropianu grafitowego. Tynk silikonowy. Dach: blachodachówka. Okna PCV: 3-szybowe. Rozkład: Parter: garaż z pomieszczeniem gospodarczo-technicznym (wszystkie podłączenia pod pralnię i suszarnię). Hall, salon, kuchnia otwarta, gabinet, łazienka. Piętro: 3 sypialnie, garderoba, łazienka. Wysokość pomieszczeń 2,85 m. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Materiał: Cegła
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
  • Rodzaj ogrzewania: Gazowe

Mapa

Kontakt

"Asean-Development" Sp. z o.o. - Real Estate Support & Consulting

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).