Warszawa

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia segment środkowy na biuro, na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Ogródek zagospodarowany z tarasem, garaż w bryle domu na 1 auto. Parter: wiatrołap, łazienka, hall, kuchnia otwarta, 2 duże pokoje. Piętro I: 3 pok., łazienka. Pietro II: 3 pok. ze skosami, łazienka. Piwnica: 2 pokoje, łazienka, pom. gospodarcze i kotłownia. Dom w tej chwili jest użytkowany jako budynek biurowy.

Kontakt

Azjatyckie Biuro Nieruchomości "Asean-Development" Sp. z o.o.

Telefon:
22 490-29-29, 666-535-888, 666-908-999
E-mail:
office@e-development.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Azjatyckie Biuro Nieruchomości \"Asean-Development\" Sp. z o.o. z siedzibą w Wólka Kosowska (05-552) przy Nadrzeczna 3b lok. b-2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).